Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz Groovebaby #28744 üzenetére

    Ezt én is meg tudom erősíteni, hogy ez a Samsung küllemű alkalmazás valóban 4.2.2-es Androdot telepít a telefonra, és nagyon csicsa. Engem kicsit zavar (bár ez nem túl lényeges) ez a beköszönő Samsung logo, de mint ahogy lentebb (visszább) is olvashattuk a systemben cserélhető a bootanimáció. Sajnos valóban nem tartalmaz EU billentyűt, én ezt SwiftKey alkalmazással oldottam meg. Annak idején Raqueia fórumtárstól kaptam egy Led Reminder nevű alkalmazást, amely a notification ledet tökéletesen helyettesíti, ha root a telo.
    Ami nekem kevésbé tetszett az az volt, hogy ROM telepítését követően megszűnt a CWM és ha azt flash-sel sikerült is visszatenni, a hang fel + power billentyűkkel, (de semmilyen más bill. kombinációval sem) nem engedi ezt a felületet megnyitni. Nálamnál jóval nagyobb tudású Cappa fórumtárs azt látta e hiba okául, hogy az új ROM-ba egy kis patch: recovery-from-boot.p felülírja a CWM-et. Én kipróbáltam, szép volt jó volt és egy tesztet is megért (le is mentettem CWM backup-pal), de tapasztalatom szerint semmivel nem gyorsabb, mint a Minideal-es "gyári" ROM, ami szintén 13e feletti értéket produkál Antutu-val, így egyelőre továbbra is ezt preferálom az első helyre.

Új hozzászólás Aktív témák