Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Dottore #75306 üzenetére

    pedig én kétszer is elolvastam és mind a kétszer értettem... :B :U :DD

    nade. nem, nem portable programot szeretnék, csak hogy ne kelljen telepíteni, hanem legyen egy telepítőfájl, amit akkor telepítek, amikor használni akarom. van egy csomó ilyen apk fájl, ilyen olyan forrásokból, bármikor telepítem, amikor akarom offline. nem kell hozzá net. én csak ezt szeretném. ne fusson és ne foglalja addig a helyet, amíg nincs rá szükségem, amikor meg szükség van rá ne kelljen internetről letölteni, lehessen offline is telepíteni

    néhány térkép, pl. a Here is tudja, hogy a térképeket az sd kártyára telepíti. az igo-nál meg ott tartok több gb térképfájlt és csak azt teszem a content/map könyvtárba, amit használok. de van egy csomó olyan túratérkép, ami nem fut csak a gépről (nem tudom hogy hívják androidnál a rendszerkönyvtárt), az adatbázisa is csak itt lehet pedig évente csak egyszer kell, mégis folyamatosan fut, frissítget stb.

    van egy program, ami BT-n átküld másik androidra telepített appokból telepítőfájlt (apk), azért gondolom valahol rejtve megmaradnak ezek is, csak a google play nem engedi közvetlenül lementeni. de csak van olyan app vagy megoldás, ami kibogarássza, nem?

    tehát két dolgot szeretnék:
    1. a már egyszer letöltött és telepített appot letörölhessem úgy, hogy a telepítőfájl megmarad, tudjam bármikor offline újra telepíteni
    2. a már egyszer letöltött térkép adatbázist se kelljenek újra letölteni, hanem kimenthessem és ha szükséges, a telepítés után bemásolhassam a helyére és múkodjon. (ez utóbbi persze csak térképeknek fontos, a többi proginál csak az 1. pont)

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák