Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Zsolt802 #167125 üzenetére

    Nekem is hasonló: Xiaomi Redmi Note 10S, feloldom a telefont ujjlenyomattal vagy mintával és egyből jön is a csilingelés, hogy email-em jött, persze nem PONT AKKOR, hanem korábban de előbb nem csilingel.
    A Messenger is ezt csinálja, van hogy nem jön meg. Persze én mindent elkövettem amit tudok:
    ugye nincs semmilyen korlátozás az akkuhasználat is korlátlan, minden jogosultsága megvan.
    Munkatársammal szórakoztunk, hogy elküldött egy képet és 5 perc múlva sem jött meg feloldottam a telefon az üzenet AKKOR SEM jelenet meg majd megnyitottam a Messenger alkalmazást és ott ki volt emelve hogy az első helyen egy olvasatlan üzenet a munkatárstól.
    Az a baj, hogy sokszor NAGYON FONTOS lenne (mint ugye másoknak is) hogy egy "AZONNALI ÜZENETKÜLDŐ ALKALMAZÁS" tényleg AZONNALI legyen.
    De hiába. Nem tudom hol a hiba de valahol valami nem kerek.
    Megjegyzem Samsung-os ismerős is panaszkodott már sokszor a Facebook topikban itt is volt panasz ami néha csökkent mert jött ki egy újabb verzió vagy épp visszaállt az illető a régebbire és az még jó volt.

Új hozzászólás Aktív témák