Új hozzászólás Aktív témák

  • L0LLER

    csendes tag

    Macerás lenne elvinni az aksitól az áramot a telefonig, nehezen hozzáférhető/ észrevehető helyen van, és pont elfér a powerbankal együtt. Én olyasmire gondoltam mint ha pc n letiltok egy csatlakozót, aztán engedélyezem, ez nem felelne meg usb újracsatlakoztatás helyett? Biztos van rá valami megoldás, csak nem vagyok elég jártas a telefonokkal kapcsolatban...

    (ez egy olcsó megoldásnak lett kitalálva, miután pár derék idegen ólálkodott az autónál egy vontató kötéllel amit viszonylag félre esőbb helyen szoktam leparkolni (parkolási okokat ne firtassuk, se vonóhorgom, se vonószem szóval kötéllel kivitelezhetetlen lett volna nekik amúgy is) de mivel volt egy nem használt okostelefonom + egy powerbankom, és így 1db simkártya áráért, meg is lett elméletben mindenem ami kellett, a traccar program, szerver kliens minden beállítva, szóval csak egy akadály maradt, hogy a powerbank mint ahogy írtátok leállítja magát miután a telefon feltölt, nem áll szándékomban másik powebankot venni, valami megoldás biztos van erre is...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák