Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    Láttam egy rövid videót, amiben összehasonlítják egy tesztben a jelenlegi topp készülékek üzemidejét.
    https://youtu.be/Kbjs3IEQ944
    [link]
    Elgondolkodtam rajta, ha úgy fognánk fel a dolgot, mint az autók üzemanyag fogyasztását, akkor egészen más képet kapunk a 2 napos akku időről.
    Tudtam már régebben is, hogy egy kamu reklám duma a több napos üzemidő, de a videóban látni is, hogy a legjobb se bírja ki 22 óránál tovább.
    Az összes mobil tesztben, csak lezseren odavetik, hogy 1-2 nap. Lehet, hogy jobb lenne, ha átlag fogyasztás írnának, mint az autóknál!
    Egy képmontázs a videóból.

    Itt jól látszik, ha jól számolgattam, hogy az iPhone XS Max a legtakarékosabb 166 mAh fogyasztott átlagban. Legtöbbet a Huawei P30 Pro 208 mAh. Én ebből arra következtetek, hogy az Apple sokkal környezetbarát mobilt forgalmaz, mint a Huawei.
    Gyakorlatilag 2 órát nyer a Huawei tulaj, de a környezet károsító láblenyomata sokkal rombolóbb mint az iPhoné.

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák