Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz k850 #137768 üzenetére

    Ezért nem értem én pl. hogy miért mérvadó a SoT sok-sok-sok ember fejében (pláne análkül hogy tudnád mit csinált vele a felhasználó míg ment a kijelző), Telegramon annyiszor jön velem szemben a dolog hogy írtam egy Telegra.ph cikket erről mert már untam állandóan leírni a sok indiainak és már csak linkelem.. De magyarul is írtam már párszor.. pl. itt, szét is linkeltem még vagy 8 hozzászólásommal.

    Androidon pont ilyen még a free RAM hajkurászás.. aztán mindent kilövögetés, aztán jön a csodálkozópikacsuarc mikor elmagyarázod, hogy ha állandóan full újra be kell tölteni amindent az app működéséhez a RAM-ba az bizony idő, az bizony UX-ben azt jelenti hogy az app ikonjára bökés után várni kell.. "lagggol" már megint ez a s.*r Android.. vagy lehet hogy csak meg kéne tanulni használni és hagyni hogy a kernel csinálja amire ki lett találva? És szépen hagyni cache-ben (ami nem elveszett RAM! Egyébként a Telegra.ph linken erről is írtam).. És nem az Eclair meg Doughnut idejéből megmaradt mítoszokat élni hagyni.. mert nagyjából már az is hülyeség volt, nagyon szépen és gyorsan kinőtte ezt a betegséget. De ha azt mondom autó motorolaj viszkozitás: dettól.. lehet még sorolni..

    Amúgy most a Redmi Note 4 (Snapdragon) készülékem hétfőn reggel 7:30-kor vettem le töltőről, a képernyő 4 órát volt eddig bekapcsolt állapotban (SoT) és most 42%-on áll az akku. Jelent ez bármit? Nem, amíg nem tudatom hogy hogy és milyen körülmények közt használom a készüléket...

    Inkább offba is teszem mert off.. sorry. De ki akartam írni magamból : D

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz k850 #137768 üzenetére

    "de a környezet károsító láblenyomata sokkal rombolóbb mint az iPhoné."

    Ez tetszik. Jót röhögtem rajta!
    Kivéve, persze, ha másként használjuk, mint a videóban mutatott módok, mert akkor lehet, hogy a szuper iPhone környezetkárosító láblenyomata lesz sokkal rombolóbb, mint a gagyi Huawei esetében. :))

    Ja, ez itt off.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A54

Új hozzászólás Aktív témák