Új hozzászólás Aktív témák

  • Yofej75

    aktív tag

    válasz hugi0 #114583 üzenetére

    Szia!

    Szerintem nem érdemes a Phone Guard appot bántani.
    Mobilaréna tesztben ezt olvastam róla: Ezen kívül csak a PhoneGuard került telepítésre, ami erőforrás- és energiamenedzsmentet biztosít, a tárhely- és adathasználat kezelés mellett

    Az akkuidőről nem sok jót írnak, azaz csak rosszat de azon is pont a Phone Guard tud segíteni Az akkumulátor 2400 mAh-s, ami körülbelül egy napra elegendő. Offline videózás közben WiFi szinkron mellett 13-16%-ös lépcsőkben merült óránként, átlagosan 14,4%-ot, 5 és fél óra alatt 72% mínusszal tudunk számolni. Az energiatakerékosság a Phone Guard alkalmazásban található akkumulátorkímélő módban merül ki, ezt vagy bekapcsoljuk, vagy nem, viszont kérhetünk figyelmeztetést a háttérben futó, nagy energiaigényű folyamatokról. A töltés is viszonylag sok időt vesz igénybe, nagyjából három és fél óra lesz a teljes folyamat.

    teljes teszt

    Sajnos ez a készülék ilyen...

    Azt nem tudom, hogy miért miért nem látod a telefon tárhelyet PC-n. Ez számomra is fura...
    Több PC-n próbáltad?

    Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Új hozzászólás Aktív témák