Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    4.4-es androidom van, gyari rom es egy nagyon egyszerunek tuno dolgot nem sikerult megoldanom fel nap alatt...
    Felraktam egy idojaras appot, ami a lock screenre is ki tud rakni widgetet, ez a Transparent Weather.
    Nagyon kiralyul mukodik, azt is mutatja amit akarok, egyetlen bajom, hogy pattern-al lehet unlockolni a telot es screen on utan megjelenik a pattern es felette a widget, ami igy pl mar nem mutatja az orat.
    Annyibol gaz, hogy eleg surun veszem elo a telot csak amitt, hogy megnezzem mennyi az ido es a status baron ugyan latom, de az meg eleg kicsi.

    Gondoltam tuti van valami megoldas, hogy alapbol minimalizalva legyen a pattern es full screenen a widget, hat latszolag nincs, legalabbis gyari romra.
    Probalgattam az itt ajanlgatott lock screen progikat, mint pl a Next Lock Screen, C Locker, elobbi egesz jo lenne, kiveve, hogy az idojarast csak napi bontasban mutatja, nem oraskentiban, pedig engem pont az erdekelne es latszolag nem is lehet rajta allitani.
    C locker nagyon ertelmesen megengedne, hogy barmilyen widgetet kirakjak, ami kiraly, csak hogy valami irgalmatlan lassan jeleniti meg a lock screent, 2-3s a power gomb megnyomasa utan, ami nevetseges.
    Atneztem a beallitasokat, de nem tudom mi okozhatja.

    Szoval tud esetleg valaki valami megoldast ra, hogy alapbol minimalizalva legyen a pattern a lock screenen?
    Vagy esetleg tipp, hogy a C locker miert lehet iszonyat lassu?
    Esetleg barmi mas ertelmes megoldas?

Új hozzászólás Aktív témák