Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Szivat az új telóm, és a topikjában nem jött help. Találkozott már vki olyan Androidos telóval, aminek a névjegykezelőjében nincs helyi (eszköz) tárolási lehetőség? A régi telómon mentettem egy Vcardot, áthoztam, fájlkezelőben ráböktem, és már be is importálta. Megnyitottam a névjegyzéket. Az előző telóméhoz képest kicsit olyan bugyuta, materialos, de lesz...om, használni akarom, nem gyönyörködni benne. Lényeg, hogy benne vannak a névjegyeim. De, ha most rábökök a hozzáadás gombra, akkor dob egy ablakot, hogy névjegy szinkronizálása az X fiókkal. Mivaaan? Semmilyen szinkront nem akarok, a fiókbeállításokban is ki van kapcsolva ez a funkció. A telóban viszont nem találok más lehetőséget. Találkoztam már ilyennel phone framework nélküli eszközökön (miniPC -n, és Tabon), de telón még nem. Azok az eszközök viszont a Vcardot sem tudták importálni "nincs alkalmazás a művelethez" hibaüzenettel. Ez viszont beolvasta, ott vannak a névjegyeim. De hova rakta, és miért nem tudok ott hozzáadni? Kéne ehhez vmi külsős névjegykezelő?

Új hozzászólás Aktív témák