Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geree1989

    csendes tag

    válasz spiritex #23879 üzenetére

    Igen fehéret kértem. Vámon átcsúszott nem egész egy napot töltött ott.
    Mikrofon amúgy van benne, meglepetésemre még a videótelefonálás is működik Skype-pal.

    A kijelző szerintem MVA (IPS-es Optimus 2x mellett gyengébbek a színek), de ha valaki megmondja hogyan tudom megnézni (anélkül hogy szétszedném :P ) szívesen megcsinálom.

    A szoftver rendben van, lefrissítettem a 0928-es firmware-re, erre eltűnt a Google Play. Azóta főzött ROM van rajta. Slatedroid-on épp megy az eszmefuttatás egy olasz úriemberrel, aki megcsinálta az Elf II-re a CM10-et, hogy hogyan lehetne Crystal alatt is működésre bírni (nem megy a wifi, mert a Crytsal-ba Realtek-et tettek a korábbi Broadcom helyett).
    Amiatt érdekes nekem eléggé a CM10, mert a Tablet UI-t sokkal jobban szeretem a Phablet-nél.

    Hardveresen is rendben van a masina, nem mondom hogy soha nem laggol, viszont a feladatváltó gombra azonnal reagál, amit eddig én kevés gépnél láttam. Valaki lehúzta itt korábban az Amlogic-os SoC-t, nem mondom hogy ez a világon a legjobb, meg játékokkal nem nagyon teszteltem még, de én meg vagyok vele elégedve.
    Az egyetlen negatívum a tabletnek, hogy a kijelző sokszor érzéketlen és/vagy pontatlan. Nem mondom, hogy használhatatlan, hiszen a hasonló árkategóriájú mobilok is ugyanilyenek, csak egy ekkora kijelzőn nagyobb gond pl az ikonok áthelyezésénél. Gépeléskor is határozottabbnak kell lenni, különben kihagy pár karaktert. Böngészőben ha görgetek, és megállok egy helyen az ujjammal, akkor pár pixelt ugrál a kép, ergo úgy érzékeli hogy mozgatom. (szoftveresen biztos lehetne rajta javítani, talán egy későbbi fw-ben megoldják)

    Üzemidőről annyit, hogy kb. azt a 4-6 órát tudja, ami a specifikációkban szerepel.

    Amúgy ennyi pénzért szerintem nagyon jó vétel.
    Ha van kérdés írjátok le, szívesen tesztelem a kütyüt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák