Új hozzászólás Aktív témák

  • nerozol

    tag

    válasz Somatom #79116 üzenetére

    Igazad van nehéz kifutni a 32 GB ROM-ból. Jelenleg a telefonom tele van alkalmazásokkal és még nem futottam ki a 32 GB-ból. Gyakorlatilag egyetlen játék van rajta a Hearthston ami frissítésekkel együtt 2GB-ot foglal az androidon és a jövőben elég szép frissítési csomagokat fognak tervezni (legutóbbi is volt 300 MB). Ezen kívül van még egy 700 Mb-os alkalmazás. Ezekkel együtt a belső ROM-ja a telefonomnak eléri 22 GB-ot, megjegyzem vannak felesleges programok rajta, amit törölnöm kellene. A közelmúltban azonban több alkalmazásom is frissült youtube stb, nem vagyok biztos benne, hogy a maradék tárhely elég lesz arra, hogy az alkalmazások nagyobb frissítési csomagjai ráférnek a belső ROM-ra az elkövetkező két évre tekintve. Régebben volt egy 8GB ROM-al szerelt huawei telefonom, ott igen gyorsan kifutottam a tárhelyből az alkalmazások frissítései miatt. Egyetértek azzal, hogy nem kell mindent telepíteni androidra és akkor elég lesz a tárhely, viszont jelenleg gyakorlatilag kettő combosabb alkalmazás frissítése miatt lehet probléma a belső tárhely mérete a közeljövőben.

    (#79115) kbyte1024:
    Köszi a tippet szétnézek Lenovo ügyben is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák