Új hozzászólás Aktív témák

  • vertigojames

    tag

    válasz kezdő #10041 üzenetére

    Én január közepén rendeltem, de még nem adták fel. De ahogy olvastam, mindenhol hiány az Ainol Novo 7 Aurora.
    Én nem aggódok, mert láttam, hogy korábban teljesen korrekten megkapták az emberek a pandawill-es rendelésüket. Most is vannak olyanok, akik még időben rendeltek, és ott van már náluk. Nem kell aggódni, szerintem az korrekt részükről, hogy adtak engedményt, meg elnézést kértek. El tudod képzelni mi lehet most náluk, hogy még mindig nincs készletük?
    Csak mi itt ezen a fórumon vagyunk vagy 10-en, akik Ainol készüléket rendeltünk tőlük. Pedig ez egy kis ország, kis fórum, kis közösség...

    Ami meg azt illeti, szerintem bőven megér annyit, hogy kicsit várok - annak tudatában, hogy Holdújév idején rendeltem, és láttam, hogy máskor is volt már emiatt fennakadás a kínai rendelésekkel -, és megkapok egy készüléket mindennel együtt negyed, ötöd áron egy iPad2 höz képest.
    Ja, és hogy volt nekik készleten? Ezt honnan tudod? Már amikor én rendeltem, ki volt írva január közepén, hogy a Holdújév miatt készlethiányuk áll fenn...

Új hozzászólás Aktív témák