Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz tomp #96396 üzenetére

    Mikor megrendeltem a DuneHD változatot ezt előre közölték! Pirosan nagybetűkkel ott volt a termékleírásban , hogy a szoftvere még nincs kész. Még az is ott volt, hogy mi az a funkció, ami még nem működik és melyik mikorra várható. Így valójában ezt előre tudtam, hogy mit veszek.

    Mikor kijött a shield-re az új android a 9 helyett a 11 akkor ott is nagy volt a szívás, aztán frissítették és jobb lett, de ott is vannak még alkalmazások amik nem váltanak automatikusan, hanem egy gombot kell megnyomni, vagy a menüre kattintani. és olyan is akad ami még ekkor sem jó és shieldhez is van egy alkalmazás, Refresh Rate amit fel kellett rakni....
    Tehát az Android TV vagyis a Google megszívatott mindenkit. Ezért került vissza az Android 12-be a régi API és ezért fog azzal működi. Szerencsére belátta a Google, hogy hiba volt....
    Mivel magának az alkalmazás készítőinek kellett volna az új API-hoz igazítani a szoftverüket, amit se a Netflix, se Disney+, de még a Kodi se csinált meg....
    Így ez nem csak a box gyártó feladata....

    Összességében számomra sokkal jobban használható a DuneHD homatics mint a Shield tv pro így utóbbit el is adtam....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák