Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adamo_sx

    aktív tag

    válasz junkpod #11871 üzenetére

    Köszi a segítséget mindenkinek.
    Igen, nyomtam a reset gombot (az A/V csatlakozóban van), próbáltam mindkét USB foglalatot és SD kártyát is, de mondjuk az micro USB-t (OTG) nem. A kiírást próbáltam rufusszal, win32usbcreatorral és végül a libreelec USB creatorjával, de nem gondolom (Bár oda-vissza nem próbálgattam), hogy ez befolyásolta volna az eredményt. Ami nem ment, az egyikkel sem ment, igaz, ami ment, azt nem próbáltam másik progival...

    Az új fejlemények: Felraktam a pendrive-re a 7.02.008 verziót és anélkül, hogy lecseréltem volna a DTB filet, elindult. Van wifi, vezetékes net, de nincs távirányító. Nagy örömöben a megosztásos update mappába bemásoltam a 3.011-et, hogy akkor updateeljünk. Reboot során látszott is, hogy elindul az update (new image found...), aztán egyszercsak megjelent az android recovery menüje.
    Ezek után még szivattam magam egy kicsit futottam egy-két kört, hogy hátha az újabb verziók is mennek a saját dtb.img fájljukkal, de egyik sem indult el. Végül visszaraktam a 2.008-as verziót és bemásoltam a gyökérbe egy remote.conf (Junkpod egyik verzióját) filet.
    Reboot, libreelec elindul (érdekes egyébként, hogy egyszer újraindul az első indításkor, és akkor szintén kell a reset gombos módszer), és már van távirányító is. Hurrá. Kodiban beállítva megy a CEC is, igaz a Pana távján levő dedikált Play/Pause és társai egyelőre nem jelennek meg a KeymapEditorban, de ez már egy másik történet lesz...
    Nem sokat próbálgattam még sem a droid-os, sem a libreelec-es Kodi-t, de annyi rögtön látszott, hogy android alatt nem vált frekvenciát, 60Hz-cel megy a film alatt is, illetve a hangokkal vannak problémák, passtrough-ban akadozik 5-10 mp.-enként, míg ugyanezek libreelec alatt jók voltak.

Új hozzászólás Aktív témák