Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz mexel #64616 üzenetére

    Engem is szívatott. Android kodi alatt is, meg csicsoka féle felezőssel is kipróbáltam. Direkt kipróbáltam mikor először előjött, én nagyon jól reprodukálható volt. De nálam már dec 18-20 között jelentkezett....
    Én a github browser-t használtam telepítésre. Egyszerűen beírom ebben az addon-ba a githabos felhasználónevet és már meg is jelenik az összes repója, cucca. Aztán egyszer csak nem működött látszólag feltelepült, lefutott de nem jelent meg sehol. Az érdekessége az volt, hogy utána zip-ből feltelepítettem a repo-t, akkor már azt írta ki, hogy az addon, repo frissült (tehát már tényleg fent volt) de csak ezután jelent meg a kiegészítő listában. A keresés se találta meg. Elég idegesítő volt, mert egy csomó mindent próbálgattam, így mindig le kellett töltene zip-et, helyére másolni és külön felrakni.....

    Sajnos nem jöttem rá mi okozza, de ezek szerint valami Kodi szintű hiba lehetett.

    Most viszont nem tudom mi a helyzet, mert most pl azt próbálom, hogy mennyire használható az androidos box-om CE és mindenféle kodi mentesen. Tehát az androiddal és külön cél androidos alkalmazásokkal. Egyelőre úgy látom elég jó. Elég jó média lejátszó van már, meg a real debrid-del és trakt-tal jól együtt dolgozó film és sorozat kereső (hoster, torrent alapu) és stream-elő programok vannak. Tehát igazából az android is alkalmas ma már jó média lejátszó rendszernek a megfelelő programokkal és megfelelő box-szal.....

Új hozzászólás Aktív témák