Új hozzászólás Aktív témák

  • er2es

    tag

    Sziasztok!

    Minix neo u9-h-val kapcsolatban szeretnék pár kérdést feltenni :)

    Tegnap sikerült szereznem egyet, szerintem viszonylag jó áron (25e, full doboz, teljesen új állapot)

    A kérdésem az lenne, hogy KODI alatt hogy tudom belőni - kodi és box settingsek egyaránt - hogy kadencia helyes legyen a lejátszás:

    - A gyári rom volt rajta, az utolsó android 6-os FW008, ezzel nem volt 10 bites színmélység (ez mihez kell? hdmi kábel 2.0, a gyári a boxhoz), 4k60hz ment, de KODI alatt ha 60 FPS természetfilmet néztem, akkor minden jól ment, ha elindítottam egy 23.97 FPS mozifilmet minden jól ment - egészen addig amíg a kodi menüje be nem jött - akkor a KODI menü is ~24 FPS-el ment, és irtózatosan belassult

    - Frissítettem andriod 7.2.1-re, ott meg egyáltalán nem kadencia helyes a lejátszás, a fenti hiba sem jön elő, ugyanis mindent az eszközön megadott resolution szerint játszik le

    - KODI-ből a 17.8 és a 18 beta 2 vel mindkét romon próbáltam, nem volt különbség a fentebb írtakhoz képest.

    Custom rom:

    - találtam ezt: [link] - jó volt , de itt sem ment a kadencia helyes lejátszás

    - ezt akarom megnézni délután: [link] - orosz, andriod tv alapú az utolsó fw008ra épülve - ezt próbálta valaki

    És akkor itt a kérdésem, valaki tud-e ajánlani olyan firmwaret amiben jól megy a kadencia helyes lejátszás
    +1: a gyári fw008 vagy fw007-et nem találom sehol :F esetleg valaki nem tudna letöltési linket adni hozzá?

    Köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák