Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz MiklosSaS #2108 üzenetére

    A felbontásoknak meg kell fizetni az árát...
    Jó magam is megelégedhettem volna azzal a 3570k val hisz a 2060 1 éve a gépben csücsült.
    Viszont úgy voltam vele azt a full HD-t kényelmesebben elszámolgatják együtt a 10700k val és 4-5 évig jó vagyok mint ha szegény 8 éves prociból megpróbálnék a kis 4 magjával még 5 évet kisajtolni, hiszen a cinebench eredményeknél már nem ő a trendi :) és a telefonomban is több mag van mint benne. A mostani proci viszont már jó lehet az 1440p re is max videókarit cserélek majd köztesen pár év múlva. Az AMD és INTEL hívők nagy külömbsége, hogy míg az AMD teljesítménye renderingre való addig az INTEL gém fronton vitte a pálmát és mint az látható manapság gamer fronton mozgok nem renderingen mint régen.
    Nálam ezért volt most az ugrás hogy úgy mondjam szükségszerű. És nem arra amerre mindenki szerint jobban járhattam volna, hanem arra amerre nekem épp elég, a fogyasztást a hőt, csendes üzemmodot és sok minden egyebet figyelembe véve megfontolva átrágva 28 fokon aalaphangon egy böngészőbe irogatva, mint az látható a tálca jobb szélén is.... ugyanis most megy a székem mögött a radiátor mert rátolták a fűtést.... :)

Aktív témák