Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz oliba #13657 üzenetére

    Nem értek egyet. Jelenlegi infók alapján minden lesz az az új gyártástechnológia, csak olcsó nem. Tehát nem igazán lesz gazdaságos ilyen böszmenagy csipeket készíteni rajta. Tehát nem számítok ilyen durva amortizációra. :N

    Látva az async compute jelentőségét a DX12-ben viszont erősen úgy fest, hogy a jelenlegi GPU-k DX12 sebességét erősen a memória sávszélességük fogja meghatározni. Onnantól pedig GTX980 max 256GB/s, R9 290: 320GB/s, R9 390 pedig a pletykált 1500MHz-es órajelellel 384GB/s. Szóval erősen úgy fest, hogy a GM204-es GTX-ek sorsa lesz egy év múlva a 270X szintű teljesítmény.
    A Fury pedig igencsak jól fogja állni a sarat a jelenlegi állás szerint 640GB/s sávszélességével.

    (#13658) Asbee: A felhozott érvedre reagáltam, miszerint azt gondolom-e, hogy az Nv csak ül a babérjain. [link]
    Önmagadnak mondasz most ellen keményen.
    "Úgy gondolod ők ezt a sorozatot azért hozták ki, hogy majd a jövőben ezzel érvényesülnek?"
    Tehát Te magad állítottad, hogy NEM azért hozták ki ezt a sorozatot, hogy a jövőben ezzel érvényesüljenek. Én is ezt mondtam a zacskó csipsszel. :C A kérdés csak az, mikor fognak a modernebb motorok befutni, amikor ez bekövetkezik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák