Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz PuMbA #408 üzenetére

    Egy szóval se mondtam, hogy látni lehet csak, hogy érzed hogy nincs akadás mert a 200fps-ed beeseik hirtelen 100-ra pl...

    @Alvin_ti4200
    Teljesen felesleges az 1080p-s mérés mert senki se ezen fogja használni, akit érdekel a proci azt min 2K felbontáson van, így mondjuk az AMD/Intel is profitálna több 2K/4K teszten mert aki megteheti az a + pár% stabilabb magas átlag FPS számért biza lefogja váltani a jelenlegi prociját... Most is 30-50fps difi van min %-ban 2K-n így már csak min. azt érdemes lenne letesztelni, főleg köztudottan CPU limites játékokban... Nekem ezek a tesztek semmit mondóak mert nem az én 2K és 4K felhasználásomra készültek, pontosabban senkinek a felhasználását nem tükrözi gaming terén...
    Ha lenne 2K/4K teszt jóval több megtekintés és reklám lenne a procinak, nekik meg 2x annyi idő egy benchmark amit nem 1x hanem 3x kell lefuttatni... És azért a legtöbb ingame benchmark max 1-3perc

    Amúgy még 5000-es széria idején nem az volt hogy Zen4 is AM4-es lesz? Nem mintha váltanék 5800-ról max a 3D amivel azért jobb avg fps-ek érhetőek el IGEN 2K-ban is :U

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák