Új hozzászólás Aktív témák

  • X2N

    senior tag

    válasz fudi2002 #3416 üzenetére

    Én semmi olyat nem írtam hogy simán tudja stabilan xD csak azt hogy lehetséges. Sőt, kollégának le is írtam privátban hogy az 1700-as lapoknál nagy órajelen bizonyos lapokat nem lehet stabilizálni mert hajlik az LGA foglalt stb... Igazából nem érdekel hogy mennyi a lap. Amikor a youtube teszterek és a média megkapja a leválogatott golden sample memóriákat, az AMD azzal hirdeti a Ryzen procikat hogy a 6000Mhz OC EXPO Profil(Ami amúgy nem is garantált hogy stabil lesz, ellenben az XMP-azért régebben még megbízható volt) és minden oldal úgy teszteli le hogy kapásból ugrott a hivatalos gari akkor én miért ne linkelhetnék ilyen OC-zott inteles videókat? Az se biztos hogy azok a tesztek valósak, és hogy stabilan működik az a konfig hosszabb távon amivel teszteltek, na ennyit a tuningról. Érzed itt azért vannak problémák? Talán így a ramgyártók jó kis felárral adhatják el a memória ic-ket. Miért nem a gyárlag támogatott sebességgel lettek letesztelve ezek a processzorok amikkel a halandó fogja használni? DDR5 5200MHz-en már nem olyan fényes a 7000-es ryzen, gamers nexusnak van róla videója...

    [ Szerkesztve ]

    Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Új hozzászólás Aktív témák