Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWawe

    őstag

    válasz joysefke #1087 üzenetére

    - Használom a LAN portot, szépen működik, mindig megvan a sebesség amit a szolgáltató tud, ping is ok.
    - Ventikből a ház ventiket (CHA FAN) lehet megállítani, a pumpát és a CPU ventit nem.
    - Szoftver problémákból semmi komoly, a Bluetooth-t használom zenehallgatásra és annak a drivere (MTK Bluetooth driver) szarakodik néha. Eldobja aztán újra kell indítani hogy életre kelljen (Win 11).
    - Erről sajnos nem találtam egyértelmű infót, de az a tippem hogy nincs rajta ilyen tüske.
    - Kétszer frissítettem BIOS-t EZ Flash-el pendrive-ról nem volt gond. Mindkétszer némi javulás volt a post időben és új funkciók kerültek be. Októberben és novemberben is érkeztek új biosok.

    Ezekről őszintén fogalmam sincs, nem kerestem külön rá mikor a lapot választottam. :)

    Legjobb tudomásom szerint nem EXPO-s a ram, nem tudom mi a különbség a DOCP-től de a bios nagyjából egy kalap alá veszi őket. 3 profilból lehet választani, nyilván a 6000MHz-eset használom.

    Plusz egy kis személyes vélemény. Ennyi pénzért igazán beleférhetett volna egy bios reset gomb a hátlapra. Most csavarhúzóval kell két pint összeérinteni hozzá. Nem kell olyan gyakran meg működik így is csak olyan kis gagyi érzetet kelt. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák