Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fudi2002

    veterán

    válasz KAMELOT #2763 üzenetére

    Igen, de allcore még meg is különböztet avx és nem avx terhelést. Sztem avx2 allcore még ennyit sem ad, legalábbis zen2-nél 2ccdsnél ennél sokkalta lejjebb ment.

    Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

  • MPowerPH

    félisten

    válasz KAMELOT #2763 üzenetére

    Single core nem tudom, mert azt nem mutatja a program kulon, leven akkor a tobbi mag alszik, es alvas kozben a PBO ~1.45V +-0.04V kozott tartja oket. Ez itt normalis. De all core beesik, 1.28V -ra. Es igen, AVX -re, es AVX2 -re meg alacsonyabb lesz ez az ertek, es akkor az all core boost sem lesz 4650MHz.
    Tulajdonkeppen PBO -val 50MHz -t veszitek a 4700MHz all core setupommal szemben, az semmi. :U De legyen 100MHz nagyobb es hosszabb work load -ra.

    Ezeknel a nagyoknal csak igy mukodik az OC. En azert a 5600X, es meg tan az 5800X -nel is eltudom kepzelni, hogy az all core OC jobb valasztas. Bar azt nem irta egyik 5800X user sem, hogy ott mennyi a maximum single boost freq. PBO -val.

    fudi2002: Minden szepen megy egyebkent, most mar csak a CL14 -rol valo elmozdulas nem. CL15 -ra CPU debuggal megall a tortenet...vagy meg azzal sem. De tojok ra, nem kell a 2000 -es IF, nem nagyon gyorsul tole, csak az Aida, de az is csak azeert, mert hagyom C14 -en, amihez kell 1.6V. Nem akarom igy hasznalni. A 4000C15 vs 3800C14 kozott meg szerintem egyertelmu, hogy melyik a nyero.

    Mindent egybe teve, rohadt jo, brutal ero van a cuccban.

    Danex: En ezzel sokat nem vacakoltam. SOC 1.05V, masik ketto meg 0.9V es 0.95V. Ez mondjuk a 2000 -es IF -hez is eleg. Folotte nem neztem, de C14 tuti kifagyna a memoria.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák