Új hozzászólás Aktív témák

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz Redneck #19212 üzenetére

    ki kell probalni. Maradjon az, amelyik nektek jobbnak tunik.
    a Pure Rock 2 eleg kell legyen ra PBOval is, terhelesre inkabb a pici hoatado felulet miatt melegszik el, nem tudja a borda olyan gyorsan elvinni a hot, mint ahogy felfut.
    mondjuk en tovabbra sem ertem ezt a hofokparat, gyar aszondja, 95 fokig birja a proci, akkor miert ne engedjem, hogy kihozza magabol ami bennevan ? Mondjuk ha valaki nem akarja bukni a garit, azt megertem, mert a PBOra sajnos nem ervenyes.
    Allcore ocval tobbszalon nalam is jobban teljesit, viszont ugy tesztelve is mindig magasabb homersekleteket kapok a hangolt PBO-s beallitasnal, mert nekem fontos a stabilitas, ezert tisztessegesen meghajtom primevel, y-crucherrel, meg még ami kéznélvan vagy szembejön. AC még egyik Zenem sem ment stabilan 4.5 -nel magasabbra, ezt a 3800XT es az 5700G tudta/tudja, és még mindig amulok az ilyen 1.25V/4.65G -s setupokon, 1.3125V alatt a 4.5 -ot se sikerult megfutni ; mar a 3dmarkon vagy a Realbenchen is elhasaltak ; es akkor meg nem is kuldtem ra az y-crunchert.
    lehet mégis vizet kellett volna ratenni, a Freezerek meg a Pure Rock helyett.

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Új hozzászólás Aktív témák