Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Alpi. #38030 üzenetére

    Szép eredmény, én örülnék egy GTX 980Ti-nak is! :) RX 570-től sokkal erősebb.
    Manapság azért a CPU Bottleneck sokkal komolyabban elő van véve mint ami megilletné. Gondoljunk bele 15 éve nem igazán voltunk tisztába a fogalommal mi is az a limit.
    Proci melé oda vágtad a videókártyát és játszottál, akkoriban nem is igazán monitoroztuk a cpu-gpu kihasználtságot.
    Ha jól ment, játszottál ha nem lejebb vetted a beállításokat.

    Nekem anno Pentium 4 631)-es procit váltottam E5200-as processzora. Mondjuk elég nagy előrelépés volt ez anno, örültem is mint majom a farkának.

    Anno az E5200 A Sleeping Dogsot borzalmasan vitte, laggol dropolt 30-ról 10 fps-re még nézni is rossz volt.
    Az E5200-at cseréltem egy E5450(Q9650)-es procira, a beállításokat is feljebb vettem beton csak 40-50 fps folyamatos játékmenet.
    Talán anno ez volt életembe a legnagyobb sebbeség ugrás amit tapasztaltam. Az a 4 magos Xeon 2014-ben még igen jónak számított, és meglepődtem az amúgy se erős GT 440-et mennyivel jobban meg hajtja.

    Bár szerintem manapság egyáltalán nincs rossz dolguk, én még azokban az időkbe nőttem fel 2010 elött mikor annak is örültem gyerekként ha elindult valami a gépen. :K

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák