Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz opr #16913 üzenetére

    Na, mondjuk az alabbi ramok kozott van olyan, ami nem arra az adott sebessegre hitelesitett, hanem csak ilyen xmp-s szenvedes?
    2133
    2400
    2666
    2800
    3000
    3200

    A ramok kivalasztasanal annyit csinaltam, hogy ddr4, 16gb, ar szerint rendezes, tehat mindegyikuk a legolcsobb, gyarto szerint adott frekvencian mukodo ram az amazon-fele listabol. Nem ezek azok a ramok, amiket kineztem, csak es kizarolag a lista/tanulas/informacio kedveert osszeallitott lista a fenti.

    Nem vitatkozni szeretnek, hanem konkretan Ryzen-es gepben gondolkodom, es jo lenne tudni, mire adok ki kb £2000-et, hogy ne az legyen, hogy utana verem a fejem a falba. Es mivel nagyon ritkan veszek gepet (kb 5-7 evente), aztan hasznalom, amig hasznalhatonak erzem, ezert az a nagy budos helyzet, hogy elavult a tudasom, mar nem vagyok naprakesz, azt se tudom, mi a franc az az xmp. Ugy fogalmaznek, hogy a rendszerekhez nagyvonalakban ertek (azon a szinten, ami ahhoz kell, hogy szep, gyors es optimalis kodot irjak), de a melyvizbe mar reg nem megyek bele. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák