Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz csiga8 #39359 üzenetére

    Az MX4 brutál vékonyan tud terülni, én ezért is próbáltam a laposban inkább valami mást, picit sűrűbbet. :K Elsőre jó volt MX4-el is, aztán pár nap használat után már nem voltam vele 100%-osan elégedett. Sajnos az i7-6600U elég hirtelen tud kis helyen nagy hőt termelni turbózás közben. Én nem csiszoltam meg a hűtő alját, és hát nem tükrös gyárilag sem.

    (#39360) Danecay: Sajnos az a rossz hírem van, hogy a tápban öregszenek leginkább a kondenzátorok, és idővel már nem fogják tudni, amit tudniuk kell. Hogy ez 5 vagy 25 év alatt következik be, az a használattól, szerencsétől, táp minőségétől, használati körülményektől nagyban függ.

    (#39361) csiga8: A feszültségeidnél az 1145Mhz kicsit fura, kell neki 1V? :)

    A venti modnál számomra az a kérdés, van-e értelme? A gyári ventivel is azt írod 60 fok... Én a sajátom úgy vezérlem, hogy elmehet 70-75 fokig, így halk is marad, és szerintem ennyi hőfok az semmi egy ilyen kártyának. A gyári venti pedig szintén tudja az 550rpm idle-t, nálam éppen úgy van belőve, 12%, hidegen indul is így, ha engem kérdezel, 10/10 az elégedettségi mutatóm a kártya gyári hűtésével jól belőve a dolgokat. ;)

    (#39383) droti25: Jobb felső sarok, topik kereső. ;)

Új hozzászólás Aktív témák