Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3laX

    addikt

    válasz Dolpa #1800 üzenetére

    Meg lett mondva, hogy múlt hét péntekre megjön a kártya Coletól, aztán mondta, hogy csak 2 napos futárral tudja küldeni, szóval érkeznek hétfőn. Fent vagyunk Pesten bnőmmel, várjunk, mert a futárnál van már, hív ha megvan. Hívom, "mindjárt megkérdezi".. Hívom, hívjam vissza 45 perc múlva... Akkor tud biztosat mondani, de tuti meglesz. Hívom... Nem lesz meg este 5-ig, később hív. 11:30-16:00-ig fölöslegesen vártunk Pestren, költöttem a pénzem.. Hazaértünk, este hív, hogy nem is tudott hozni, de a customra ráfizetek, akkor majd lesz jövő héten :D... Kedden felhívom utalja már a pénzt, mert megint Pesten, akkor megveszem a konzolokszervizétől. Ott mondják, hogy aznap jön, várok 3 órát Pesten, kinyőgik, h majd holnap.. 16:00-kor látom raktáron van náluk, gyorsan lefoglaltam, persze előtte mondta a gyerek telefonba, hogy délelőtt mindenképp hívjam, mert akkor nem rakják félre. Ma nyitás után hív, hogy nem lesz, de rendelhetek :))), igen! Na itt gurult el a gyógyszer. Nekem tökély a ref, sőt, most már csak azért is megszerzem..., max később cserélem customra, de nekem szuper lesz Fullhd 60-70hz-re...

  • Exelsior

    senior tag

    válasz Dolpa #1800 üzenetére

    Ha az ember venni akar valamit megveszi ha van rá pénze. Főleg ha lassú a régi kártyája. Nincs ezzel baj. Plusz nem mindenkinek van annyi pénze hogy a costum verziókra várjon. Mindenki maga dönti el. Nekem a sapphire kemény 80ezerért megérte. Alkalmi vétel volt. Sokkal többet nem is szántam VGA vásárlásra. Én igazából a RX 470-re vártam volna de Cole szállítmányára nem vártam az előbbi hozzászóló után még jól is tettem. Nekem a REF elég. Akinek meg nem vár. :)

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák