Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    Jó reggelt!
    Végül egy Sapphire r9 270x vapor-x mellet döntöttem. Hétfő óta az ketyeg a gépemben.
    Persze hogy ne legyen felhőtlen a jókedvem, van egy kis probléma melynek okára próbálok fényt deríteni.
    A Witcher3-mal játszok most, (eddig hozza amit elvártam) mikor hétfőn bekerült a kártya elég sokat ment a game. Egyszer töltés közben megállt a gép, belefagyott, csak a restart segített. Utána volt egy pár óra játék még gond nélkül. Kedd minden ok bár csak egy két órát játszottam (öregszem nem megy már hogy hajnalig játszak másnap alíg látok ki a fejemből :) ) Tegnap viszont 2x is elhasalt. Egyszer menüből, egyszer ingame. Kép megáll hang kiakad (zúgás). Aztán megint hibátlanul ment vagy 1,5 óráig. Nincs előjele, nem hibázik, nem esik szét a kép.
    Reggel volt egy fél órám furmark hátha kihoz valamit azalatt a 30 perc alatt semmi. Bár sokalltam a 75 fokot, és mindezt 60% feletti ventifordulattal, aztán manuálisan beállítottam 70% de csak egy két C°-t javult.
    A vga új még garanciás. De nem tudom hogy szoftveres vagy hardveres hiba. Feleslegesen nem akarom visszaküldeni.
    Mit gondoltok? Esetleg mit lehetne még megtenni?

Új hozzászólás Aktív témák