Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Beretvás #8572 üzenetére

    ez nem is blue, hanem green :P ;]
    Klattyogós, igazi családbarát. Magam a német ISO kiosztást preferálom, kis enter nekem túl sok.
    Nekem is volt Isku, szerettem. Steelseries volt még, azt imádtam, de sehol nem találtam ISO-t, mindenki US layoutot tol.

    Továbbra is pörgök a gépváltás dolgon...
    Tápom kitűnő, de új vas, új táp. Mikor év elején agyaltam, akkor nem vettem meg 22 k-ért a moduláris Super Flower Leadex Silvert, most meg 34k... akkor ugorjunk. Lehet FSP lesz, szeretem a márkát, de amióta van XFX, már látom, h az FSP csak a belépő a jó tápok közé.

    Akkor ugye ott van az alaplap-kérdés. Akárhogy nézem (már német webshopokban is), AM4 ITX alig van, vagy horror ár. Intel vonalat nem erőltetném, Z és K cuccokra nem herdálnék, tuning nélkül szétunnám magam, néha jó birizgálni, meg szuttyogni vele. Az összerakom és megy az bent a cégnél OK, de itthon... az a gyengék fegyvere. ööö AMD-re vissza. ITX kuka, akkor mATX. Itt X370 szintén ritka madár, nem mintha SLI kellene, vagy bármi amivel többet nyújt, de állítólag jobb alkatrészekből hordják egybe, mint a B350 lapokat. Ez fura, mert pl. a VRM adatbázisban soknál ua. mindenhol a VRM, többi meg nem izgat (a vasalt PCIe menő, de elmúlt 20 évben nem törtem el, akkor talán ezt is sikerül megóvni, és hasonló Xtrák). Továbbra is két játékos van nálam, ASRock AB350M Pro4 és MSI B350M Mortar Arctic. Árban, elrendezésben amúgy Asrock a bejövősebb (elforgatott SATA csati, PCIe egyel lejjebb van), VRM minőségre MSI elvileg jobb. Prociból 1500 X elég lenne, fHD marad még. De egyelőre házat is nézek, imádom az NZXT-met, de marha nagy, sokkal kissebb gépet akarok összerakni. :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Beretvás #8572 üzenetére

    Helyes.

    Nekem is kellene már új, lassan. :)

    @ViZion: Én be voltam tojva az ANSI-tól, aztán ennek annyi lett a vége, hogy HUN layout-tal is algr+j-vel írok í-t. :)

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák