Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Habugi #12540 üzenetére

    Sziget és az 500 m degasi base is megvolt már, ott van egy poliprák-emp-imp, oda nem mennék lakni... nekik is betett eléggé...

    Podok, roncsok megvoltak, kipakolva minden. Találtam itt egy bugot is, de haver le van maradva, még nem jelentettem... Egyik roncs kifosztható, ha elkezdesz rá építeni és az épület hozzáér... akkor eltünteti a roncsot, de a loot marad :)

    Rádió már rég süket, utolsó üzi az alienektől volt, h valakit megültek, valaki meg eltűnt, de keresik... sztem engem.

    Cyclops kimaxolva, élére rakva a szekrények, megpakolva, minden cucc van rajta, ami építhető, csere akkuk egy rakattal, stb. ez a bázis... 2 hővisszanyerő van rajta, mélységi modul és páncél, meg csapda tuning.
    Ion celláról már hallottam, van is cucc hozzá, de blueprint még nincs.

    Az a jegyzet asszem nincs meg, de meglesem. A hőre töltős rendszert is lestem, ahhoz kell cucc még. Viszont azt írták, h csak leállított gépet tölti... :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák