Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    Na csak beköszönök megint:

    Sima 5700-as ROG Strix beüzemelve. (Próba 2 ;] )

    (Legfrissebb alaplapi BIOS, csak negatív offset a procin, RAM alap DOCP profil; Win10 Pro 1909 kiegyensúlyozott energiaséma; legújabb 5700-as driver, radeonon belül minden alapon, játék profil kiválasztva; OC-s BIOS azaz Performance mode)

    A hwinfo már jól mutatja a GPU memória órajelet, azaz nem felezve mint korábban a Nitronál (875->1750MHz).
    Ez végig ennyin megy, szóval most se veszi vissza.

    Ahogy valamennyire megismertem a régi radeonos drivert 2 hét alatt a múltkor, most úgy látom kezdhetek el mindent elölről, teljesen más lett. :C

    Na szóval ennyit megy alapon a cucc:

    Egyenlőre tuningot nem próbálok egyáltalán, csak a stabilitás és hibamentesség "vizsgálatára" összpontosítok. :D

    Szerk.:
    Ja amit akartam kérdezni és nem emlékszek a Nitronál h is volt.. Szóval képernyőkiterjesztésnél a "főképernyőm" csak 60 Hz-re áll vissza. Megkettőzésnél persze megértem, ott nem működik különböző felbontás se, ahogy különböző képfrissítési frekvencia sem de kiterjesztésnél kéne pedig... (Zöldeknél tuti ment)
    Most csak 2 tv van rákötve amik 60 Hz-esek, a 2 monitoromból pedig a 144 Hz-es van rádugva a másik monitornak kell vegyek majd még 1 DP kábelt. (Korábban a Nitronál mind ment mivel ott 2 HDMI 2 DP volt, most pedig 3 DP 1 HDMI kimenet)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák