Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DarthSun #82899 üzenetére

    A bányászhullám/covid/háború kombóból bizonyíthatóan csak az első volt érdemleges hatással a VGA-k árára. (ha a másik kettőnek is lenne komoly hatása, akkor most a CPU, HDD, alaplap, RAM , táp stb. minden is drága lenne nagyon). Jó lenne már lecsengene az egész, mert idestova 2 éve(!) akarok VGA-t venni és még nem jutottam oda. Már bánom, hogy nem vettem meg anno 80 körül az 1660Ti-t, csakhát úgy voltam vele, hogy kimegyek külföldre és amikor hazajövök lesz magasabb keret, meg addig minek álljon itt? :DDD Hiszen csak lefelé megy az értéke :W

    Egyébként 4GB-os VGA-ért szerintem a 85K mindenhogy sok :( Mármint persze, nem volt más választásod, de ez akkor is durva ...

    Élménynek nem mondanám (értem ám, hogy hogy érted), de megrázó volt. Tulajdonképp aludtam mikor történt, és az ütközéskor tértem magamhoz. Azóta nem tudok kocsiban menetközben aludni :( Meg hát van 1-2 hatása mai napig, de nem számottevő / megtanultam együtt élni vele.

    Nos, Románia tényleg messze van, csak a pénzváltó meg egyebek miatt tippeltem arra. Ide eléggé közel van Nagyvárad és a városban (főleg a Tesco körül) eléggé élénk román forgalom van, illetve régebben innen is sokan jártak át vásárolni)

    Na, akkor majd valamikor előszedek egyet, és ha lesz egy kis időm elviszem a szoborig. Vagy a játék legelején van?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák