Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz arn #50490 üzenetére

    Valojaban ezeknek az elolapja sokkal jobban tetszik. Igazi kocka forma, de mar megsem az at-s vonalat koveto. Olyan komoly, letisztult, minimal design.

    Lehet talalkoztam regebben ilyennel de nem emlekszem. Csak arra, hogy van benne anyag es anyazol szereles kozben, hogy "miiieeeert?!?!" :D Ez arulkodo jel :)

    Az a kihivas, foleg hazak eseten, hogy az eladok se ismerik a tipusat, igy van mit vegigbongeszni. Itthon igy, hogy inwin rakeresni hasznalt piacon - haat kb eselytelen.

    A hazak nagy resze meg amit arulnanak jellemzoen a 2000 utan kezdodott csicsanyavajak, mint pl Codegen nev alatt futott vegtelen valtozatu, szinu szornyszulottek.

    Emlekszem a Mistralban (Vaci uti) is a polcon sorakoztak vegig es gyak egy normalis nem volt a kinalatbol. Elolapnal kiestek (anyag / belso szerkezet se volt jobb).

    (#50480) elfelejtette

    Nalam laptopban allt meg a dolog. Nagy hw tuningvas manias voltam ma meg 1.xkg laptopot nyustolok :D. Mondjuk asztalnal ki van kotve monitorra stb de akkor is :)

    (#50481) DarthSun

    Ebbol a masodik a jopofa, elsot ismertem. De retro masinaba nem mutatna jol. A HDD-s vaktakaro az meg ilyen, itt a szurke ledes takaro az, belul meg sine van vinyo szamara ugyanugy. Ez illene AT hazhoz.:

    (#50491) MMIX

    Ehhez egy AOpen alaplap jart, i845 chipsetes, 1,8-as celeronnal. Szinten gyari konfig elvileg. Alaplaprol kondik itt is kihaltak :). Viszont erosen torom azon a fejem, hogy korabbi generaciot szerelek ebbe a hazba, egy PIII-at. Valami jofelet, tetszik ez a haz. Viszont jo, hogy emlitetted a tapot meg a pontos tipusat. Egy ilyet kaptam melle ezek szerint tuti ez a gyari peldanya, ennek orulok :)

    [ Szerkesztve ]

  • Sanchez638

    addikt

    válasz arn #50490 üzenetére

    Hat igen InWin az egy korrekt marka.

    Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Új hozzászólás Aktív témák