Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krisz67

    tag

    válasz frescho #49268 üzenetére

    Az én IBM es gépemhez, megvan a volt gazdája is :D Tök menő, mikor mondja hogy ha megtalálod hozzá a terminál kábelt meg modemet, akkor szívesen mondok neked hozzá jelszót xd mail szerver meg talán webszerverként üzemelt egy suliban (ahova jelenleg is járok).

    Csak terminál drótot meg hozzá modemet nemtalálom az égvilágon sehol sem :((( :((( Lehet besem hozták mellé.

    Ma is egy nagy állat PC be botlottam, egy Nixdorf ra. Pontos típus számot nemjegyeztem le, mert sietnem kellet már buszra, de hatalmas nagy, és rohadt nehéz ... de ez most tényleg.
    Kivittem a bolt elé ajtót becsuktam, kompresszor start, akkora porfelhő száltki belőle, egész városban szmogriadót rendeltek majdnem el, nem porcicák hanem porkardfogútigrisek jöttek ki belőle....
    Főleg elől a full bordázott műanyag, szedte be rendesen a dolgokat.

    Annyira emlékszem, hogy egy NEC D5126 van benne, formázva ~20MB, meg 3-4 bővítőkártya volt benne, talán Hercules kártya.
    Ehhez hasonlóan nézett ki, csak ennek, full bordázott volt vízszintesen az eleje, és középen tört meg csak ez, ahol volt egy keskeny billenőkapcsoló, illetve lenyitható tálca alatt meg a floppy meg egy hangerő csavaró gomb.

    Üdvözlettel: Rapi Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák