Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gban #17965 üzenetére

    Volt egy ismerős eljutott valami középfokú számítástechnikai vizsgáig. Akkor már megvolt neki az ECDL-e is.
    Erre mindig ellenkezett, hogy de ne a commander-be keressem hanem a sajátgép alatt. Vagy az az asztalon lesz nem a sajátgépben. Közben az asztalon is csak egy mappára mutató lnk file volt kint :O
    Annak idején egy rakat dolog kötelező volt a KRESZ-ben is. Ma már nem az. Pl ma elég ha ki tudod cserélni az izzót, annak idején meg elég komoly dolgokat elvártak az embertől. Szerintem leépítik az oktatást de nagyon.
    Szóval sajna várhatod, hogy a gép logikáját/struktúráját tanítsák ne pedig a "mikó mit/hova köll klikkolni"-t.
    A logikát kéne tanítani, ehhez talán még dos se kéne. Bár szerintem az eléggé lényegre törő és ha megértik akkor sok gond nem lenne már utána. Csak akkor nem biztos, hogy win8 fan korosztályt sikerül kinevelni.
    Az meg ha valakit nem érdekel, mit mondjak rá? Engem a biológia se érdekelt soha mégis kötelező volt tanulnom.... az érdektelenségről nekem teljesen más meglátásaim vannak, de az már nagyon messze OFF.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák