Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czundermák

    aktív tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz benedekco #17212 üzenetére

    Hát egy sima alu borda van rajta, de még 470Mhz-en is alig volt kézmeleg, úgyhogy max. dizájn szempontjából érdemes.
    Meg lett támogatva egy 4k rpm-es ventivel és ezt produkálta. A hűtése a képek közt megleshető, elég khm... egyszerű. :DDD Vagy ha úgy jobban tetszik, legyen fatengelyes... ;]

    zoltanz:
    128bit-es neki. :K

    Volt egy N2PAP Ultrám, 462-es procit fogadott, abban minden cpu-t rosszul jelzett ki az everest, édes mindegy mit tettél bele. A hiba okát nem tudtam kideríteni sajnos, mert idő közben beadta a derekát az örök alaplapmezők kapuőrének, azóta vele tölti idejét vala. Volt benne 7Ghz-es Bartonom, és 15Mhz-es 2100+-os is. Ha megtalálom azt a vinyót amin ezek a screenshotok vannak, majd belinkelem. :D

    Másik szintén Jetway, igaz nem annyira régiség, egy Atom lapocska, amit hoztak hozzám.Ezazez, hogy mire kellett a tulajnak ennyi LAN nem tudom, de az Atom és a VIA grafika vízzel volt hűtve. Édes istenkém azon mennyit röhögtem. Kis túlzással, ha tübőkompresszorral fújod azt a két szerencsétlent akkor sem főne meg, de nem... bevizezték. :DDD

    CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

Új hozzászólás Aktív témák