Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    @arn
    Azon gondolkodom, hogy DOS Demóra lehet egy külön számítógépet kellene építeni, azzal kapcsolatban merült fel bennem pár kérdés.
    A lényeg, hogy a lehető legtöbb demo elinduljon mindenféle állítgatás, hekkelés nélkül, és élményt nyújtson, ne diavetítést.

    Processzor Intel, vagy AMD lenne a legjobb, és milyen gyors, milyen platformon? Én ide P3-500-700 közé tippelnék
    Slot1 v s370, nem tudom
    Ram nagysága mennyi legyen?
    DOS az gondolom 6.22 mindenféle hekkelés nélkül, max alap/extended/expanded móddal
    A hang..
    Itt van pár kérdőjel nálam.
    Egyrészt Gravis hangkártya mindenképp kell bele, de a classic/max/pnp közül melyik lenne a legjobb?
    Elvileg utóbbi kompatibilis visszafelé, és nem tudom van-e demó, ami kihasználja a több ramot, illetve a jobb hangminőséget.
    Vannak demók, amik Roland vagy yamaha midit használnak?
    Illetve sb pro/sb16/awe32/awe64-re vagy más különlegesebb hangkártyára is készültek? Pl sb live/vortex/vortex2
    A kép...
    Ide az eddigiek alapján Riva128 tűnik a legjobbnak, de annak a képminősége nem a legjobb. A vesa és a speckó felbontás kompatibilitás nem maradt meg Geforce 2/3/4-ig?
    Igazából az lenne a legszuperebb, ha DVI kimenetes videókártyát tudnék használni.
    Vagy nem?

Új hozzászólás Aktív témák