Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikari

    addikt

    válasz DarthSun #90485 üzenetére

    Igen, az 1366-al minden problémám megszűnt. Szerintem olyan 2030ig elleszek vele, ha nem döglik meg az alaplap.

    Volt Asus M5xxEVO nekem is (kb ugyanez, amit linkeltél, csak 3 db pci porttal), azzal én is elégedett voltam. Egy ideig. Ugyanis egyszercsak nem kapcsolt be soha többet. Kikaptam a gépből, és kiderült, hogy a vrm ellenállása 0 ohm. Feszültség injektálást követően kiderítettem, hogy a VRM egyik kondenzátora lett zárlatos. Kicseréltem a kondenzátort, így már bekapcsolt, de képet többet nem adott, valszeg a hirtelen lezárlatosodó kondi tönkre tette a vrm vezérlését is. Azért nem volt tejfel az se. Amíg még jó volt, azt csinálta, hogy 20-ból 1x nem tudott feljönni sleepből, szóval azért tökéletesnek nem volt nevezhető ez se. Az integrált videókártyája annyira gagyi volt, hogy kb a radeon x300 szintjének a harmadát tudta, 2 fps-nél nem volt rajta többre képes semmilyen 2009-es játék se.

    A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Új hozzászólás Aktív témák