Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Czo #76664 üzenetére

    Ilyen mélységig nem is néztem, ismét látszik a szakmai tudásod :R . A Dell esetén csak rápillantottam a kábelszínekre, melyek teljesen mások voltak. Ettől még lehet hogy rá lehetett volna dugni más lapra, de meg sem próbáltam, mert egyrészt az említett színek, másrészt
    - a ház is teljesen más kialakítású volt, a BE6 bele sem menne, esetleg komoly lakatosmunkával
    - ha pedig a tápját költöztettem volna sima házba, az is elég nehéz lett volna, eléggé fixen volt beépítve, valami tengelyen lehetett kiforgatni, de ezt a tartót asszem csak szétverni lehetett volna, komoly barmolással, aztán lehet hogy sima házba be sem megy (nem mértem le).
    - a színektől független fizikai pinkiosztást, feszek/földek/funkciók, lusta is lettem volna egyeztetni más lappal, de ha mégis, az elég hosszú ideig tartott volna, feltéve ha mindegyikről találok pontos leírást.
    Egyszerűbb volt a proci-RAM-vinyók-hangkártyák-HDD-optika-FDD költöztetése sima házba.
    Az ATX- et szabványnak gondolom, úgy is hivatkoznak rá, tápok esetén is, még verziószámot is megadnak egy ideje. Az hogy egyes brand gyártók ettől eltérnek, nemcsak táp, hanem lap esetén is, az pedig direkt xopatás sztem.

    (#76665) arn : az említett Siemens DI1064 lapot pld nem is tudtam milyen gépből származik, nem is néztem utána, próbaként rádugtam a sima tápot, valami kisebb P-II procival és veszíthető videoval, aztán füst nélkül :DDD szépen indult, utána építettem köré a meglévő konfigot
    #76663 : én is csak egyszer, az AM2+ konfigon már nem futott OGL- el az NPRQuake1, valami nGlide verzió, Vsync kikapcsolhatatlan(lehet hogy ki lehet, csak nem értek hozzá), FPS emiatt alacsony, a táblázatban látszik is, de legalább lett egy eredmény :DDD

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák