Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Bile Demon #69703 üzenetére

    A jó hang ellenében van néhány tipikus Creative gond, a legtöbbre van megoldás.
    A latency- vel van összefüggésben. 939 A64+Live esetén tapasztaltam a SSam2- vel, valamit kevertem a driverekkel, megoldódott. Audigy2ZS- ek AM2+ - tól vannak állandóra befogva, ott játéknál nem jött elő, zenelejátszásnál igen. Foobar+Wasapi+SoC megoldotta, magasabbra húztam a latency- t, itt nincs jelentősége kis csúszásnak. Külső forrásnál lehet zavaró esetleg, pld TV, ha egy picit késik a hang, .03s- tól kezdem észrevenni, de még a .05s sem zavar különösebben. Bár a TV jelenleg optikán megy az ElitePro külső dobozára, itt nem jelentkezik semmiféle gond. Külső X-Fi HD- nél jött még elő néha, hogy elnémult (másnál is előfordult), rájöttem hogy USB3- ba kell dugni, problem megoldva.
    A próbakártyaként használt 2ZS- el P4 és Barton konfig esetén nincs gondom, igaz Far Cry- t nem telepítettem, de a tesztben használt játékoknál nem vettem észre gondot, bár csak az UT2004 ami viszonylag nagyobb hardverigényű, de ott sem tapasztaltam hanghibát.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák