Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    S3 jó sok landolt hozzám, majdnem mind ingyenesen, vagy pénzes vásárlás/csere esetén grátiszként. Nem is bánom, 486- ba príma cucc, még Vision- t is kaptam, meg AGP- s Virge GX2- őt, de akad Trident PCI is, ami talán ritkább. A VLB kártyák gyorsabbak, abból viszonylag kevés van, kéne még felhajtani, de azok ára is kezd felfelé menni, ami van beépítettem (Tseng meg valami Cirrus beépítve, egy S3 van még kint, de az nem indul), közben szereztem vagy 2 Socket3 VLB lapot, azokba VLB video illik. A gyorsabb PCI kártyák, R7000, Riva - szintén gépben vannak már, egy (vagy 2 :U ) Matrox van még szabadon, de annak állítólag nem olyan jó a DOS kompatibilitása, még arn tesztelte hogy a Riva a legjobb, az S3- ak meg elég jó kategóriában vannak.

    Az SOJ 512- esek eleinte drágák voltak, cégnél lehetett rendelni, később kaptam olcsón, utána meg a leszedett jött.

    (#64213) Frawly : milyen Virge volt az ?, 2MB RAM- al szerelték azokat és 4- re lehet bővíteni, a Trio- k jöttek 1M- val --> 2- re toltuk.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák