Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz DarthSun #49987 üzenetére

    Egy 850-es EVGA táp van a nagy gépemben, de megmondom őszintén, nincsen kedvem kibelezni azért a gépet. Egyedul a net kabelt dugiszalom at mindig, mert nincs hely az alaplapon az Ultrák miatt, hogy még egy wifi kartyat bele tudjak tenni. :D
    Mondjuk időnek is híján vagyok, mert augusztus 20tol szabin vagyok, elotte mindig olyan frankon sokat kell dolgozni... "Majd kipihened a szabin..." Koszi. :D

    Mondjuk arra még nem jottem ra, hogy miert fagy merevre 3dmark kozben.... 2VGAnak csak eleg a 650-es tap.
    Aztan a masik, biosban belottem 1.41V-ot a CPUnak. Egy kis terheles, es mar le is esett 1.32-re. :(((
    Ramoknal fogalmam sincsen mi ez a linked, unlinked mód, azt sem tiszta, hogy kekhalal utan miert all be az egesz rendszer ramhibaval, bootnal a ramtesztnél.
    Szoval ezert nem akarok a nagy gephez hozzanyulni, mert nem sok turelmem van egy huzamban. :DD

    De azert jo bohockodni vele... Mivel masik hazam nincs, ezert belepattintottam abba a dobozba amibe az arc küldte az EVGA 780i alaplapot. :DD

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák