Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz frescho #47073 üzenetére

    szvsz ami 10 eves, az mar nyugodtan lehet retro, jellegetol fuggetlenul :) az, hogy most lelassult a fejlodes az mas kerdes. de ha pl 2000bol tekintesz vissza 10 evet, eleg eg es fold.

    engem most speciel a 90es evek erdekelnek, foleg a 92-00 idoszak, mert nekem az volt az aranykor, es akkor porgott a legjobban a pc. de siman megtalalhatja mindenki a 2000es evekben is a retroszamitasat, mert olyan 2008/09ig azert szinten ment az adokkapok, meg ha nem is akkora leptekkel, mint 97-00 kornyeken.

    gondolkodtam egy win7 elotti (2008) topmasina osszedobasan is, de vegulis letettem rola. meg tul draga, es swes szinten sincs meg az a differencia a mostani gepekhez kepest, hogy kikapcsolodaskent abba a korba "utazzam". a dos, win9x azert sw/hwes oldalrol is tartogat par olyan dolgot, ami ma mar teljesen kiveszett.

    a masik, ha nincs rola emlekem, sokkal kevesbe nosztalgikus szamomra, hiaba regebbi. erdekes lehet, de mas erzes.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák