Új hozzászólás Aktív témák

  • HSNet

    aktív tag

    Szia Topik:) Már gyűjtögetek egy ideje (szokásos módon kezdődött, nem dobáltam ki a régi cuccokat...), és olvasom a topicot is, de csak mostanában jutottam oda, hogy elkezdjem a gépeket össze-vissza rakni.

    Annó nekem a voodook teljesen kimaradtak, és most kicsit gondban vagyok. Voodoo 1-et akartam próbálgatni, de elakadtam a GL_Quake-el. Shareware-t kaptam le gyorsan, arra rá a GL_Quake-et, de full screenben nem indul. Mintha a 3Dfx splash screen-t nem tudná megjeleníteni.
    Ablakban indítva fut, és egy 200MMX-el a voodoo rush-al 18.2fps-t s3 trio+voodoo1-el 24.5fps-t kapok, aminél nem vagyok biztos benne, hogy nem az OpenGL driveren keresztül próbálja meghajtani-e (ha jól tudom, voodoo nem tud ablakban futó programot gyorsítani).

    Mit csinálhatok rosszul?

    Az oprendszer Windows 98SE, voodoo driverek fent vannak, 3dmark/dxdiag látja a kártyát.
    Emlékszem, hogy volt valami "másold be a játék könyvtárába a driverből..." de nem találom hogy miket:)

    Ha a shareware quake nem jó, akkor megvan steam-en, illetve valahol lemezen is, így azt le tudom cserélni.

    In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

Új hozzászólás Aktív témák