Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz bacsis #39048 üzenetére

    Az ST225 meg az ilyen kisebb MFM- eket már beolvasztották/kidobták, valszeg amiatt van kevés belőlük. Nagy retro feeling de én már azt az erős süvítő hangot amit produkálnak nem bírnám elviselni. Arra emlékszem hogy eléggé bizonytalanok is voltak, sok adathibát produkáltak. Volt a Seagate- nek egy szériája, egy lapos 1GB- os IDE típus, talán már Barracuda volt :U , na abból tényleg sok elhullott, még szervizes koromból emléksszem hogy sokat vettünk, nagyrészét vissza is hozták a felhasználók. De amúgy arányaiban úgy saccolom, akkor kisebb volt valamivel a hibaarány. A 120MB- os Seagate- m és az 1.7GB- os Quantumom melyeket akkoriban vettem, most is szépen mennek retro gépekben, sőt az összes jó amit 2007- ig vettem. Az utána vásároltakból kb a 20%- a meghalt garancián belül, a másik 20 meg utána, tehát kb 40%........ :W
    Manapság csak 1 terásokat szoktam venni, most amik vannak egyelőre jók, de bennem van a félsz hogy mikor hal meg valamelyik és visz olyan cuccokat az örök bitmezőkre, amiket lusta voltam lementegetni DVD- kre.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák