Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Nyahh és most, hogy átrágtam a hirtelen generálódott 30-hsz-en, még annyit engedjetek meg, hogy
    Igen, én is úgy nem szeretem most radi8tor1-t mint ti :P de tegyük hozzá, hogy neki ez a dolga ki van neki adva... Személy szerint örülnöm kéne már annak is, hogy nem kaptam s*ggberúgást, hogy Topicgazda létemre hagytam hogy itt linkelgessetek jobbrabalra :P
    Szóval, továbbra is aszondom, hogy a topic marad itt, hiszen az eredeti feladatköre az hogy jöjjenek a segítségre szorulk, s ha valahol akkor itt megtalálják a fórumot. ha átnevezük, meg megy a lokálba akkor már sokkal nehezebb lesz...
    Rive! Csak ketten maradtunk akik a kezdetek kezdete óta itt vagyunk a fórumban, ne hagyjuk elveszni ezt a frankó kis helyet! Keressünk egy oylan megoldást ami mindenki részéről belefér, és szerintem radi8tor1 is szívesen segít ebben...
    Igen, akár abban, hogy nyissunk, nem ez helyett, hanem ez mellett egy retro adok veszek topicot... én aszondom, ha ezt, ha csak ezt sikerül kisírnunk, akkor nem lehet egy szavunk se, mert megmaradna ez a játszóterünk, és a másik fórumban tevékenykedve a felajánlott cuccokról se kellene lemondanunk :)

Új hozzászólás Aktív témák