Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz Sanchez638 #32751 üzenetére

    Hát most, hogy a téma előkerült, meg a hétvégén tök véletlenül belebotlottam a régi lemezeimbe, azt hiszem ismét előveszem én is őket és átnézem, hogy melyik jó még, és elkezdem lementeni a dolgokat valami nagyobb tárolóra. Régen zenéltünk, meg fotóztam, sok cucc van, ami csak lemezen van meg és attól tartok, nagy része már kuka. Az összes egykori zeném már csak MP3-ban van meg több helyre lementve (szerencsére legalább így megvannak), az eredeti nyers, szerkeszthető formátumokról lövésem sincs :( Talán némelyik lemezről előkerül majd.

    Tényleg, ha már zene téma. Lehet, hogy volt már róla szó, nem tudom, talán már felhoztam valamikor, nem emlékszem. Van itt még valaki, aki zenélt az elektronikus "(h)őskorban"? :) Mi olyan '94-től nyomtuk, 286os gépen kezdve, mono 8 bites SB hangkártyával. Aztán olyan 2002 körül abbahagytam, de akkoriban már egész kulturált, jó minőségű dolgok születtek. Mint "zenék" nem voltak mondjuk jók :D

    De ha van még itt szinténzenész, akkor szívesen csereberélnék régi muzsikákat. Ki mit alkotott címszóval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák