Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    A hétvégi piacjárás során kemény 200 pénzért szerzett Virge MX kártyával azthiszem értelmét veszti az az ötletem, hogy régi virge / virge DX kártyákra 100-110MHz-es EDO SOJ RAM-okat teszek, hogy a memória ne legyen a tuning gátja... Ugyanis ezt az MX-et a gyári 83MHz-es órajeléről könnyedén feltornáztam 120MHz-re - a 3dmark 99 az alapból is észbontó 1063 pont helyett már 1422-t futott, szóval szépen profitál is az órajel plusszból. 125-ön már fagy teszt közben. Az SGRAM chip-ek 6ns-esek rajta, szóval elméletben 166MHz-esek > az MX csipp lehet a limitáló tényező a tuningban, de már ez is szép tőle... Ha nem is éget, de azért melegszik a csipp felülete, úgyhogy egy bordás próbát még majd azért csinálok vele, hátha tud picit többet is... :DDD

    Azért a Millenium G200 180-200MHz-es RAM csippekkel felruházása tervét még mindig nem adtam fel :))

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák