Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    NA még egy X-aktás kérdés!!!!

    Adott egy Maxtor MFM HDD, és adott egy bizonyos WD vezérlő.. tökéletes működnek együtt... mikor kiderült hoyg a HDD tényleg jó, lepróbátlam a többi vezérlőmet is vele, és tökéletesen működött az összes vezérlő ezzel a Maxtor HDD-vel...
    Most szerettem volna másik vezérlővel meg mélyformázni ezt a Maxtor HDD-t, de míg egy cylindert megcsinál, az 45 másodperc... mivel 1024 cylinderes a HDD, kb 10órába kerülne a mélyformázás... visszarakom azt a másik WD vezérlőt, azzal tekeri a HDD-t rendesen, 5 perc alatt megvan a mélyformázás... másik 3 vezérlővel próbáltam, mindegyikkel annyria piszok lassú... de nem csak a mélyformázás, hanem az interleave mérés is...
    ezekre a "másik" vezérlőkre ráraktam egy Seagate HDD-t, azzal a vinyóval viszont ezek a vezérlők is okésak...
    Felmerüklhetne a kérdés, hogy ezek a vezérlők vmiért nem szeretik ezt a Maxtor HDD-t, de hát pont egy hete próbálgattam végig ezzel a MAxtor HDD-vel az összes vezérlőt és mind, akkro még rendesen "tekerte"... most meg csak az a "bizonyos" vezérlő tekeri rendes sebességgel... van valami tippetek ez mitől lett ilyen?

Új hozzászólás Aktív témák