Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz Fenyő #20644 üzenetére

    most volt időm játszani még vele kicsit: végigmentem pákával a tag chip (32KB-os winbond) lábain, mégegyszer megpróbáltam a cache chip lábait körbetiszítani, de nem változott semmi - ugyanúgy megfagy indulásnál, tiltva továbbmegy és 256KB-nak látja az everest a fél megás csippet. továbbra se szimpatikusak a lábai, mintha erősen oxidálódtak volna - lehet víz érte...

    magának az ext.cache-nek a méretét a cache vagy a tag chip mérete dönti el? szóval vajon melyik chip vagy az ahhoz futó vezetékezés hibája okozhatja a jelenséget? ha valakinek volna egy döglött super7-es lapja, amiről le lehetne bontani az azonos méretű és sebességű csippeket, akkor esetleg megpróbálkoznék a cseréjükkel - már több router alaplapon is cseréltem sikeresen memóriát (66 lábú TSOP-II tokozás)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák